Projekt wizytówki żary

Kooperacja na wysokim poziomie

Nie tak dawno otworzyłam prywatną działalność. Jest to cukiernia. Specjalizujemy się w wyrobach babeczek a przy tym domowych ciast. Z racji tego, iż wypieki to moja mania, postanowiłam spleść ją z interesem. Odkryłam odpowiednie miejsce na sprzedaż moich wypieków, na domiar tego zadbałam o stosowną reklamę. Nieco później zaplanowałam poszerzyć firmę o wypieki tortów. Wszystko było dopieszczone, a formalności załatwione jednakże brakowało mi pomysłu na dotarcie do szerszej grupy użytkowników. 
Trafiłam do jednej z poznańskich drukarni. Prosiłam o pomoc w rozreklamowaniu mojej cukierni na większą skalę. Spotkałam się z fachową obsługą. Zostałam poinstruowana jak powinnam zatroszczyć się o obraz swojej działalności i dodatkowo otrzymałam w cenie projekt wizytówki z własnym logo a przy tym adresem firmy. Zdecydowałam się na wydrukowanie całkowitego pakietu. Był to strzał w dziesiątkę. O mojej cukierni dowiedzieli się ludzie spoza miasta. Rozszerzyłam swoją działalność gospodarczą o usługę dowozu. 
Projekt wizytówki zalecam wszystkim osobą zakładającym firmę. Każda drukarnia powinna zaplanować go indywidualnie pod potrzeby konsumenta. Nie powinien obejmować zbyt wiele informacji ani być niezrozumiały. Dzięki temu ewentualny nabywca zapamięta najistotniejsze wiadomości ażeby móc bez trudności wyszukać firmę.
Cena wizytówek nie jest wielka. Czas realizowania to przeważnie parę dni. Drukarnia omawia z nami pojedyncze detale, które chcielibyśmy zlokalizować i zajmuje się adaptacją projektu. Kiedy jest on gotowy, zostajemy zakomunikowani drogą mailową o możliwości odbioru. W moim przypadku wydruk jest na wysokiej jakości papierze, dzięki któremu wizytówki przedstawiają się efektownie. Polecam małym i ogromnym firmom.