Bombki z logo

Spersonalizowane dekoracje na choinkę dla twojej firmy

Nie ma raczej miejsca pracy, w którym to, w okresie świątecznym chlebodawca nie postawiłby choinki by {prowadzić swoich pracowników w świąteczny klimat. Nasuwa się zatem pytanie jak udekorować drzewko aby wyglądało ciekawie a także klimatycznie? My proponujemy bombki z logo danej firmy, które dla państwa utworzymy.

Choinka i zwyczaj ubierania wiecznie zielonego drzewka pojawiła się w naszej kulturze na przełomie XVIII i XIX wieku i przywędrowała z Niemiec. Od tamtej pory jest koniecznym punktem świąt oraz raduje nasze oko fantastycznymi ozdobami. Aniołki, gwiazdeczki, piernikowe ludziki oraz serduszka zostawmy do wieszania na drzewku, które stoi w naszym domku. W pracy zadbajmy o rzadkość ozdób oraz nawiązanie do naszej firmy zamawiając bombki z logo. Proponujemy wysokiej jakości wydruk robiony metodą termodruku na szklanych bombkach przeróżnej wielkości w zależności od wymagań konsumenta. Rozmiar napisu czy też grafiki logo jest uzależniona od tego jakiej średnicy bombki zamówi nasz nabywca. Mamy duży wybór kolorystyki bombek, więc każdy bez wątpienia znajdzie coś dla siebie. Naturalnie kolor musimy dobrać tak aby odpowiednio harmonizował z naszym logo – nie chcemy wszak by było niewyraźne, niemniej jednak spokojnie od tego jest nasz sztab dobrze wykwalifikowanych pracowników. Nasza firma koncentruje się na pełnym zadowoleniu klienta – stawiamy na jakość i dyspozycyjność w razie gdyby zaszła potrzeba doradzenia, wytłumaczenia bądź skorygowania pewnych pomyłek.

Dzięki tej innowacyjnej metodzie nasze elitarne bombki z logo dodadzą prestiżu firmie, postawionej tam choince – oryginalnego wyglądu, co da pracownikom odpowiednie samopoczucie i wprowadzi ich w świąteczny humor.